Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pescagon/public_html/connessionedb.php on line 6
Club Azzurro Seniores
3░ Prova
Ostellato
13/06/2015
1 MATTEOLI Cristian 1,00 13.970 ASD L.P. Valdera L. Pontederese (Colmic)
2 BONI Andrea 1,00 9.510 ASD S.P.S. F.lli Campana (Tubertini)
3 PANTI Massimiliano 1,00 9.380 A.S.D. Firenze (Colmic Stonfo Londi)
4 RAVAGLIA Moreno 1,00 4.000 Lenza Emiliana (Tubertini)
5 NARO Michele 1,00 2.190 A.S.D. Minerva Rossoblu 68 (Team Bazza)
6 MILANESI Andrea 2,00 5.530 ASD Pol.va Castelfranco E. (Tubertini)
7 SACCANI Michele 2,00 4.360 A.P.S.D. Pasquino (Colmic)
8 SANTONI Andrea 2,00 3.850 A.S.D. Oltrarno (Colmic)
9 PREMOLI Stefano 2,00 2.800 A.S.D. Oltrarno (Colmic)
10 PRANDI Giuliano 2,00 2.030 Lenza Emiliana (Tubertini)
11 ZANOTTI Simon 3,00 4.750 ASD River Club Padova (Tubertini)
12 NARDI Giampiero 3,00 4.120 A.P.D. Lenza Aglianese (Colmic)
13 ASNICAR Giovanni 3,00 3.280 ASD Pesca Sport FE Casumaresi (Tubertini)
14 GENOVESI Marco 3,00 1.620 ASD Cannisti Club Vicenza (Maver)
15 SPROCATI Alessandro 3,00 1.370 A.S.D. Amo Santarcangiolese (Colmic)
16 GABBARRINI Cristian 4,00 4.270 S.P.S. Goldenfish (Tubertini)
17 CAPELLINI Matteo 4,00 3.520 A.D.P.S. Le Groane (Maver)
18 GELLI Andrea 4,00 3.050 ASD L.P. Valdera L. Pontederese (Colmic)
19 SASSI Emanuele 4,00 1.430 A.P.S.D. Pasquino (Colmic)
20 CORRADI Marcello 4,00 1.040 Lenza Emiliana (Tubertini)
21 FINETTI Fabrizio 5,00 4.200 Asd Pesca Club Cannara Gualdese (Colmic)
22 LAZZERETTI Gianni 5,00 2.180 ASD L.P. Valdera L. Pontederese (Colmic)
23 FRIGERIO Marco 5,00 1.670 ASD Cannisti Cesanesi (Milo)
24 MAFFEI Luca 5,00 1.300 ASD L.P. Valdera L. Pontederese (Colmic)
25 CALOSI Fabrizio 5,00 790 ASD T.C.A. Firenze (Maver Stonfo)
26 PEZZICA Michele 6,00 3.720 SPSD Vasca Azzurra Pappiana (Tubertini)
27 FRANCINI Massimo 6,00 2.080 Lenza Aretina Fin-Tes (Maver)
28 FEDELI Maurizio 6,00 1.190 S.P.S. Ravanelli (Trabucco)
29 CAUZZI Paolo 6,00 770 S.P.S. Ravanelli (Trabucco)
30 NEGRI Fabio 6,50 310 S.P.S. Ravanelli (Trabucco)
31 GIUSTI Maurizio 6,50 310 Nuova Lenza Montecatinese (Colmic)
32 ZUCCHINI Luigi 7,00 1.980 ASD Team Crevalcore (Tubertini)
33 MANNI Stefano 7,00 1.970 Alto Panaro (Sensas Stonfo)
34 ZAVOLI Oscar 7,00 1.140 ADS Cannisti Club Team Master (Trabucco)
35 BRACCAGNI Massimo 7,00 410 SPS L. Senese Merse Sport (Colmic)
36 ARMIRAGLIO Giancarlo 8,00 1.890 A.D.P. Sommesi (Hydra)
37 BRUSCIA Lorenzo 8,00 1.240 ASD T.C.A. Firenze (Maver Stonfo)
38 CORSI Marco 8,00 1.020 A.D.S. Aquafans Team (Sensas Alcedo)
39 BUSATTO Thomas 8,00 260 ASD River Club Padova (Tubertini)
40 SDRUBOLINI Luca 8,00 160 A.S.D. Blue River (Maver)
41 TESCONI Fabio 9,00 1.320 A.P.S. Il Serchio Lucca Asd (Maver)
42 PESCARI Daniele 9,00 780 A.D.S. Aquafans Team (Sensas Alcedo)
43 RAVIZZA Simone 9,00 730 APSD Sangiulianesi 81 (Colmic)
44 GIORDANI Alessandro 9,00 80 A.P.S.D. Pasquino (Colmic)
45 PATERNA Andrea 9,00 70 Pesca Club Teramo (Milo)
46 POMPILI Massimo 10,00 1.040 S.P.S. Piranha Anagni (Italica Preston)
47 GIAMBRONE Andrea 10,00 720 Lenza Emiliana (Tubertini)
48 PEZZUTO Carlo 10,00 110 ASD G.P.O. Imolese (Tubertini)
49 BRAGHINI Raffaele 10,00 50 SPSD Boretto Po (Tubertini)
50 LAURENTINI Angiolo 10,00 50 A.S.D. Oltrarno (Colmic)